Archiv rubriky: AktualityVšichni členové klubu Jizera Bridge MB jsou srdečně zváni na první výroční členskou schůzi, která se bude konat dne 25.2.2020 od 16:20 v komunitním centru Klementinka.

Program schůze:

  1. Zahájení
  2. Zpráva o činnosti a hospodaření klubu
  3. Diskuze
  4. Závěr

AktualityNárodní turnaje (Federation Turnaments) se dosud ve Funbridge platili odděleně od klasického předplatného a to formou kreditů. Nyní autoři zavádí virtuální měnu nazvanou „Diamonds“ (angl. výraz pro kára). Za své peníze si uživatel nakoupí libovolný počet „diamantů“ a jimi bude následně financovat svoji účast na libovolně zvoleném národním turnaji.

Více viz https://www.funbridge.com/blog/diamonds-virtual-currency/

Aktuality23. 9. 2019 proběhl náš první klubový trunaj, kterého se zúčasnilo 12 hráčů.

Výsledková listina:
1. Zítková-Kadeřábková – 65%
2./3. Pšeničková-Jelínek – 60%
2./3. Prskavcová-Horna – 60%
4. Marie-Janoušek – 50%
5. Johnová-Zachová – 35%
6. Kašparová-Koucký – 30%

Aktuality27. 8. 2019 proběhne v prostorách komunitního centra Klementinka od 16 do 19 hod akce pro veřejnost s názvem „Seznámení s bridžem“.AktualityAktualityFunbridge aktuálně nabízí časově omezenou slevu na turnaje ČBS platnou od 1. do 2. 6. 2019. Vstupné na jeden turnaj by nás díky této slevě mělo vyjít na polovinu, tj. na cca 28 Kč. V tyto dny budeme mít možnost zakoupit předplatné na 1, 5 , 10 nebo 20 turnajů za tuto cenu. Pokud plánujete v budoucnu účast na turnajích, doporučuju využít této nabídky. Jakmile máte předplatné zakoupené, můžete si sami vybrat, kterých turnajů se v budoucnu zúčastníte (zakoupené vstupné není časově omezeno). Nakupovat můžete ZDE (podmínkou je samozřejmě již zřízený účet na Funbridge).

AktualityPřipravil jsem novou stránku s odkazy a pěkným videem od Milana Macury, které Vás seznámí s touto aplikací pro hraní bridže a s možnostmi jaké nabízí. Funbridge je výborný nástroj jak pro tréning tak i pro soutěžení v bridži! Doporučuji všem členům klubu.

AktualityDoplněny fotky z našeho úterního hraní i z výjezdu na Benecko. Odkaz viz fotogalerie nebo přímý link ZDE.

AktualityČBS (Český Bridžový Svaz) zařadil do matriky členy klubu, kteří si o to prostřednictvím předsedy podali žádost. Nyní má každý své číslo a to umožňuje účastnit se turnajů ČBS a to nejen těch pořádaných naživo, ale také týdenních turnajů v aplikaci FUNBRIDGE. Seznam všech registrovaných členů našeho klubu ZDE.

AktualityÚčastníci týdenní akce na Benecku si mohou svá umístění v každém turnaji zpětně dohledat ve výsledkovkách ZDE.

Aktuality